Suomi Gymnaestradan järjestää Suomen Voimisteluliitto yhteistyössä Turun kaupungin kanssa.

Yhteystiedot:

Suomen Voimisteluliitto
Hämeentie 105 A, 00550 Helsinki
www.voimistelu.fi  

www.gymnaestrada.fi 
gymnaestrada@voimistelu.fi

Päivi Tamminen, projektijohtaja
p. 0400 809 582
paivi.tamminen@voimistelu.fi

Eevakaisa Niemi, projektipäällikkö (mm. koulumajoitus, huolto, tapahtumatori, viihdeohjelma)
p. 040 705 8487
eevakaisa.niemi@voimistelu.fi

Inka Karimäki, vapaaehtoiset 
p. 040 620 7578
inka.karimaki@voimistelu.fi

Inkeri Lohikoski, osallistujat (ilmoittautumiset, akkreditointi)
p. 040 662 5254
inkeri.lohikoski@voimistelu.fi

Anne Lius-Liimatainen, viestintä
anne.lius-liimatainen@voimistelu.fi

Leeni Asola-Myllynen, kenttäohjelmat
leeni.asola-myllynen@voimistelu.fi

Helena Hirvonen, kenttäohjelmat
helena.hirvonen@voimistelu.fi

Klara Westerlund, Lumo
klara.westerlund@voimistelu.fi

Anna Takala, toimintapuisto
anna.takala@voimistelu.fi


Turun kaupungin matkailusivuille pääset puolestaan täältä.